Діджиталізуйте та примножуйте
Ми допоможемо
#
Складні та креативні веб та мобайл рішення на благо для вашого бізнесу

ATLA GROUP – українська high-tech-команда розробників, дизайнерів та маркетологів. Завдяки великому досвіду та глибоким знанням ми добре проектуємо, послідовно реалізуємо та підтримуємо проекти різних складнощів.

З якою б ідеєю не прийшов клієнт - ми здатні запропонувати варіанти того, як реалізувати цю ідею, а також доповнення і з точки зору технічної реалізації ідеї. Працюючи з кожним клієнтом, ми сподіваємося на довгострокову співпрацю та будуємо взаємини на принципах поваги та довіри.

Ми щиро вважаємо, що якісні взаємини з клієнтами допомагає зростати бізнесу клієнта, а відповідно і нам. Наше бачення майбутнього - процвітаючі продукти клієнта, які ми робимо сьогодні, а відповідно і можливість зробити внесок у нові ідеї, які, можливо, поки що існують тільки в проекті.

Ми дотримуємось домовленостей, досягнутих із замовником на етапі проектування та планування процесу розробки. При цьому ми досить гнучкі і можемо внести корективи до існуючого процесу виникнення нових ідей, після додаткового обговорення всіх нюансів із клієнтом. Великою своєю перевагою вважаємо принцип чесності та поваги, це дозволяє будувати взаємно приємний процес.

Робота без зайвих труднощів
#
Дизайн не заради дизайну - дизайн, який вирішую бізнес завдання

Atla GROUP забезпечує роботу на принципах поваги та довіри, тому під кожен проект формуємо індивідуальну команду. У процесі роботи повністю занурюємося в бізнес клієнта, шукаємо та приймаємо лише ті рішення, які відповідають завданням та бізнес-цілям.

#
Наша філософія
1. Інтереси клієнта понад усе

Все, що ми робимо, робимо для вас. Ми насамперед прагнемо зробити простими та зручними сервіси для користувачів. Наша мрія створювати сервіси, які наші клієнти вважали б за ідеальні.

2. Краще робити щось одне, але справді добре

У нас працює одна з найкращих команд, яка займається виключно вирішенням завдань, пов'язаних із програмуванням. Завдяки цьому ми знаємо, що в нас виходить добре, а що можна зробити краще. Саме прагнення перевершити самих себе дозволяє нам постійно покращувати якість завдяки клієнтам з усього світу. Отримані знання застосовують і в інших наших продуктах. Ми сподіваємося, що зможемо реалізувати проекти різної складності в різних галузях, і допомогти клієнтам виділитися з усього різноманіття, що існує і з'являється в сучасному світі.

3. Чим швидше тим краще

Ми цінуємо ваш час та розуміємо, що ви хотіли б миттєво отримувати потрібні результати. І ми прагнемо допомогти Вам у цьому. Більше того, таймінг – одна з ключових вимог до всіх наших проектів, починаючи від landing page до складних індивідуальних рішень.

4. Бізнес має приносити користь усім
5. Серйозним можна бути і без краватки

В ATLA GROUP ми вважаємо, що робота має бути складною, але також і цікавою. Наша корпоративна культура та обстановка в офісах створює умови для особистісного та професійного зростання кожного співробітника. Ми пишаємося досягненнями як цілої команди, так і окремих співробітників. Це активні та захоплені люди з різних культур, які творчо підходять до роботи, розваг та життя. Хоча атмосферу можна назвати неформальною, але ми всерйоз обговорюємо, перевіряємо та реалізуємо будь-які нові ідеї, за яких би обставин вони не виникли. Адже ці ідеї можуть лягти в основу проекту, який змінить світ на краще.

6. Завжди можна зробити краще

Ми постійно рухаємося вперед і ставимо собі мети, яких поки що не здатні досягти. Адже на шляху до неможливого досягаєш більшого, ніж якби планка була нижчою. Ми часто беремо продукти, які працюють добре, і покращуємо їх несподіваним чином.

Ми намагаємося передбачити потреби кінцевого користувача та задовольнити, пропонуючи продукти та послуги нового покоління. Тому навіть якщо ви не знаєте, що вам потрібно, ми підкажемо варіанти. Ми прагнемо безперервного пошуку нових можливостей поліпшення сервісів і технологій. Ми не бажаємо зупинятися на досягнутому та рухаємося вперед.

Подивіться, що ми вже зробили
Відгуки наших клієнтів

Діти грамотно та відповідально підходять до планування та виконання робіт на сайті.

До рішення завжди підходять комплексно, мають фахівців як з просування сайту, технічних доробок, написання контенту, так і з багатьох інших напрямків.

Завжди дотримуються запланованих термінів. Рекомендую.

Спочатку ми співпрацювали з іншими розробниками, які виявилися несумлінними. Обіцяного було багато, за фактом – півроку часу витрачено марно.

Так як сайт потребував термінових доробок, ми шукали інших партнерів, професіоналів. Звернулися до ATLA GROUP. Відразу відчули серйозний підхід до справи. Хлопці раді щиро співпрацювати з вашою командою.

Дякуємо команді ATLA GROUP за якісну розробку сайту, вся робота виконана на 5+.

Здали сайт учасно. були враховані всі побажання. Плануємо подальшу співпрацю з SЕО просування.

Комунікацією з боку Дмитра та Сергія задоволений! Рекомендую до співпраці!

Велике дякую Дмитру та Сергію, і команді програмістів за чудову роботу!

Робили сайт-портал на замовлення, виконали все якісно, у максимально короткі терміни, врахували всі побажання!

Від усього колективу інтернет-магазину дякуємо компанії ATLA GROUP за розробку сайту!

Роботи виконані якісно, окрема подяка за безвідмовну та оперативну підтримку після запуску. Компанія також займалася налаштуванням інтеграції з 1с та SEO просуванням.

Рекомендуємо всім користуватись послугами ATLA GROUP, а компанії бажаємо подальшого успішного розвитку!

Довго шукали хтось може доопрацьовувати наш магазин, на старенькій версії Опенкарт. Усі підрядники робили неминуче баги, а потім не знали, як виправити. І це тривало дуже довго.

З компанією ATLA GROUP ми дуже швидко впроваджували нове та одразу оперативно виправляли боки, які лізуть за будь-якого зітхання на адмінку сайту :) Дякую вашій команді за плідну співпрацю та комфортне спілкування.

Команда ATLA GROUP зробила мені готовий бізнес в інтернеті і продовжує забезпечувати його за допомогою реклами та розкручування.

Фахівці навчили моїх менеджерів користуватися сайтом (управління асортиментом, обробка замовлень та клієнтів). Магазин почав продавати вже на 2-й місяць розкручування. Експерти своєї справи. Рекомендую!

У ході нашої співпраці ми переконалися у високій кваліфікації компанії «ATLA GROUP», яка надає повний спектр послуг, пов'язаних із веб-розробкою та розробкою системи управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM).

Отримані результати дозволяють зробити висновок про високий ступінь професіоналізму та якості робіт, що проводяться.

Зацікавлені у співпраці та створенні сайту?
Давайте обговоримо проект