ATLA GROUP рекомендує ТОП 5 книг, які має прочитати кожен стартапер

За останні пару років ринок літератури наповнили сотні, навіть тисячі книг, призначених для стартарів-початківців. Всі, як один, містять «священний Грааль», за допомогою якого ви досягнете вершин, успіху та незліченних багатств. Але які з них насправді мають практичну цінність та зможуть допомогти у вашій непростій справі? Як же знайти голку в стогу лежачого сіна? Кращий спосіб відшукати «ту саму» книгу — запитати в експертів, у тих, хто знає не з чуток про всі терни, які чекають на кожного, хто наважився мріяти про власний стартап. Зібравши відгуки успішних стартаперів, ми зуміли скласти список із 5 найбільш впливових і значущих книг, які має прочитати кожен стартапер.

1. Пет Флінн: "Як протестувати вашу бізнес-ідею, щоб не витратити даремно час і гроші".

Оригінальна назва: «Will It Fly?: How to Test Your Next Business Idea so You Don’t Waste Your Time and Money».
«Чи злетить? Перше, про що ви турбуєтеся, запускаючи стартап, це життєздатність та цінність висунутої вами ідеї. У міру зростання вам також слід тестувати нові ідеї на придатність, чому і присвячена книга Пета Флінна».
Trisha Stone, засновник In The Mood

2. Бред Фелд та Джейсон Менделсон: «Залучення інвестицій у стартап. Як домовитися з інвестором щодо умов фінансування».

Оригінальна назва: «Venture Deals: Be Smarter Than Your Lawyer and Venture Capitalist».
«Ця книга пропонує унікальний погляд на укладання угод з погляду обох учасників процесу – підприємця та інвестора. Це перше видання, яке я рекомендую підприємцям, які планують свій перший у житті фандрайзинг: воно допомагає підійти до побудови домовленостей із знанням та розумінням справи».
Elizabeth Galbut Perelman, Керуючий Партнер в SoGal Ventures

3. Атул Гаванде: «Чекліст. Як уникнути дурних помилок, які ведуть до фатальних наслідків».

Оригінальна назва: «The Checklist Manifesto».
«Чек-лист» допоміг мені поглянути на поетапність звичайних процедур, які мені доводилося здійснювати день у день, і організувати їх зручним і продуманим чином. Та й просто це приголомшливо захоплююче чтиво!
Rachel Trobman, CEO/Співзасновник Ouchie

4. Даллас Клейтон: "Чудова книжка".

Оригінальна назва: «An Awesome Book! A Little Book About Dreaming Big».
«Чудова книжка» — важлива книга, що надихає, а не традиційний посібник для стартапів. Вона нагадує про те, наскільки важливо мріяти, мріяти про те, що може змінити звичний порядок речей. Вона нагадує про мрії настільки масштабні і великі, що можна буквально почути їхній рев.
Trisha Stone, засновник In The Mood

5. Кім Скотт: «Радикальна відвертість».

Оригінальна назва: «Radical Candor».
Вона допомогла мені усвідомити, наскільки важливо бути чесним і надавати зворотний зв'язок своїй команді, а також як робити це максимально ефективно. Завдяки книзі я відчув позитивний вплив максимально можливої ​​відвертості в команді.
Nisha Garigarn, засновник Getcroissant.com

Коли ви вивчаєте літературу, присвячену бізнесу чи стартапам, ви збираєте історії та досвід інших підприємців. Їм, як нікому іншому, знайомий ваш біль, а значить, саме в їх силах дати вам застосовні на практиці цінні поради, здобуті ціною тисяч стрімких зльотів і неминучих падінь.

Публікації з блогу
1