Навіщо Потрібен Сайт у 2022: 8 Причин створити website за допомогою ATLA GROUP

Якщо ви запитували себе: «Навіщо потрібен сайт? Як він допоможе бізнесу? що ж, ми не здивовані. Коли у вас під рукою так багато торгових майданчиків, платформ, соціальних мереж та програм для обміну бізнес-ідеями, виникає спокуса обійтися без сайту. Але якщо ви вирішите обійтися без сайту, ви пропустите багато можливостей. Ми допоможемо вам перейти від запитання: Для чого потрібен сайт моєї компанії? на «Мені потрібний сайт для бізнесу» для читання цієї статті. Читайте далі, щоб дізнатися, чому це так важливо. Ось чому вам потрібен сайт Можливо, вас дійсно потрібно переконати в тому, що сайт необхідний успішному бізнесу. Або, мабуть, ви це вже знаєте і просто перевіряєте факти.

У будь-якому випадку ми зібрали 8 переконливих відповідей на запитання: “Для чого мені потрібен сайт?”.

1. Ви можете залучити нових клієнтів

Минули ті часи, коли про ваш малий бізнес дізнавалися по сарафанному радіо або за номером у телефонній книзі.

Чи не знаєте, що таке телефонна книга? Не важливо — завдяки сайтам, компанії можуть бути знайдені будь-ким, де завгодно і коли завгодно.

Завдяки пошуковим системам, навіть власники малого бізнесу можуть досягти глобальної видимості. Ось чому вам потрібен сайт, щоб залучити нових клієнтів:

Ваш сайт можна знайти за допомогою органічного пошуку

Завдяки послідовності та грамотному використанню ключових слів, ваші зусилля по пошуковій оптимізації SEO можуть серйозно окупитися.

SEO допомагає вашому сайту з'являтися у результатах пошукових систем. Чим краще оптимізовано ваш сайт, тим помітнішим стане ваш бізнес.

Це чудовий та економічний спосіб заявити про себе потенційним клієнтам. Ознайомтеся з нашим посібником про те, як отримати безкоштовний трафік на свій сайт.

Сайти допомагають рекламувати ваше місцезнаходження

Якщо у вашої компанії є офлайн-локація, наприклад магазин або офіс, вам потрібно, щоб вона відображалася в пошукових системах. Таким чином, потенційні клієнти зможуть вас побачити. Ваш сайт — це не просто відображення вашої компанії на карті, а й одне з найкращих місць для демонстрації того, що там відбувається.

Це частина вашої вирви продажів

Якщо ви займаєтеся маркетингом у соціальних мережах або платите за медійну рекламу, вам знадобиться сайт, щоб потенційні клієнти не втрачали інтересу до вашого бізнесу. Подумайте про те, як ви взаємодієте з компанією, перш ніж зробити покупку або робити запит. Хіба ви не хочете спочатку дізнатися про неї більше?

2. Ви отримаєте довіру

Ще одна важлива причина, чому вам потрібен сайт для вашого малого бізнесу, — забезпечити йому заслужену довіру.

Як власник ви знаєте, що виконали велику роботу, але вам потрібно переконатися, що всі інші також це розуміють. Сайт допоможе.

Крім того, що ви повністю контролюєте, як виглядає ваш бізнес-сайт, присутність в Інтернеті робить вас більш авторитетною:

У ваших конкурентів будуть сайти

Малому бізнесу часто доводиться багато працювати, щоб отримати доступ до інформації. Незалежно від ніші, у вас, напевно, будуть конкуренти. Щоб ваші продукти або послуги були постійно на увазі, ви можете створити сайт, який виділятиметься і відображатиметься в пошукових рейтингах. Навіть якщо ваш бізнес має гарний магазин або базу постійних клієнтів, без сайту ви дасте конкурентам фору.

Це ідеальне місце для відгуків

Люди будуть говорити про ваш бізнес незалежно від того, є у вас сайт чи ні. Але один із найкращих способів отримати вигоду з неминучих відгуків — розмістити їх на своєму сайті. Використовуючи свій сайт як місце, де потенційні клієнти або клієнти можуть прочитати відгуки, ви підвищите довіру до своєї компанії. Крім того, це вимагатиме від вас відповідальності. Якщо ви зробите відгуки клієнтів функцією сайту, ви завжди будете прагнути надавати якісніші послуги.

3. Ви можете побудувати бренд

Якщо у вас є кілька активних профілів у соціальних мережах, ви, можливо, запитуєте: «Навіщо мені потрібен сайт для розвитку мого бренду»? Все залежить від ваших цілей. У той час, як соціальні канали можуть зробити ваш бренд впізнаваним, сайт продовжить йому життя. Наявність сайту для вашого малого бізнесу дозволяє контролювати, як речі будуть виглядати, відчуватися і звучати для ваших клієнтів. Ось чому для створення бренду потрібен сайт:

Це дизайн на ваших умовах

Незалежно від того, чи ви наймаєте веб-дизайнера або створюєте сайт самостійно, кожен елемент дизайну може бути адаптований до потреб вашого бізнесу: від колірних схем до друкарні. Послідовність є ключовим моментом при створенні бренду, і наявність кастомізованого сайту допоможе вашому бізнесу стати пізнаваним.

Це будинок для ваших продуктів

Завдяки торговим майданчикам в Інтернеті роздрібні продавці можуть легко запитати: «Навіщо потрібен сайт моєї компанії, якщо я можу продавати товари десь ще?» Що ж, сайт вашої компанії це те місце, де ви можете по-справжньому продемонструвати свої продукти. На будь-якому іншому сайті вам доведеться багато працювати, щоб виділитись серед інших компаній. Використовуючи високоякісний веб-дизайн для продажу товарів, ви можете створити відомий бренд на власному e-commerce.

Це допомога у розвитку тону голосу

Фірмовий стиль - це не тільки візуальні елементи, але й те, як ви розмовляєте зі своїми клієнтами. Як ви вітаєте їх з появою на сайті і те, як описуєте свої продукти чи послуги. Спілкування з людьми є важливим для малого бізнесу, і найпростіший спосіб зробити це в Інтернеті — створити сайт, текст якого ви контролюєте.

4. Сайт допоможе вам у роботі з клієнтами

Зростання – це здорово, а масштабування – неймовірне, але давайте подивимося правді в очі: життя власника бізнесу нескінченно завантажене: хіба не було б непогано скоротити своє робоче навантаження? Сайти можуть допомогти. Замість того, щоб витрачати весь день на вирішення питань та проблем клієнтів, ваш сайт може стати першим місцем, куди вони звертатимуться. Зробіть свій сайт максимально доступним для людей, і у вас буде більше часу для вирішення інших бізнес-завдань. Ось що ми маємо на увазі:

Ви можете налаштувати сторінку контактів

Щоб дати людям можливість поставити будь-яке питання, ви можете створити контактну форму або просто вказати адресу електронної пошти. Це заощадить їм телефонний дзвінок. Ви також можете налаштувати чат-бот. За штучним інтелектом майбутнє, а чат-боти в наші дні досить непогано справляються — у такий спосіб можна вирішити термінові проблеми.

Ви можете передбачити проблеми

Якісний текст, розумні чат-боти та докладні відгуки – все це насамперед допоможе вам уникнути проблем. Чим більше інформації побачать ваші клієнти перед покупкою, тим краще. Подумайте, скільки ви можете розповісти про свої продукти чи послуги на власному сайті. Як власник малого бізнесу, вам хочеться уникнути дорогих помилок. Якісний сайт має вирішити більшість проблем ще до того, як вони виникнуть.

5. Ви можете експериментувати

Наявність сайту для малого бізнесу, безперечно, має безліч практичних переваг. До того ж, сайт може бути дійсно корисним джерелом інформації. Якщо вас дуже цікавлять звички купівлі клієнтів, 100% — вам потрібен сайт. Адже можна так багато дізнатись про людей, які використовують ваш бізнес. Крім всіх аналітичних функцій, які дає ваше доменне ім'я, ми можемо вигадати ще кілька способів поекспериментувати:

Онлайн-ексклюзив

У вас є дивний новий продукт і ви не впевнені, чи зайде він на ринок? Ви можете спочатку випробувати його лише на своєму сайті. На багатьох сайтах електронної комерції є ексклюзивні онлайн-пропозиції. Залежно від вашої бізнес-моделі ви можете уникнути замовлення або зберігання запасів, протестувавши товари, доступні тільки в Інтернеті.

Маркетингові стратегії

Маркетинг – суцільний експеримент. Ви можете проводити A/B-тестування з різними сторінками, використовувати альтернативні кнопки заклику до дії у своїх електронних листах, пробувати банери та спливаючі вікна – список нескінченний. Ваш сайт – чудовий ресурс для тестування нових маркетингових стратегій. Він може бути відносно недорогим та його легко змінити.

Переваги веб-дизайну

Бажаєте додати функцію слайдера на свою посадкову сторінку? Зробіть це. Думаєте, людям сподобається анімація? Додати трохи. Ми не пропонуємо вам міняти сайт щотижня, але веб-дизайн — рухлива річ. Якщо ви хочете випробувати нові функції, ніяких меж.

6. Сайт - ваш маркетинговий інструмент

Єдиний трафік, який, в принципі, хвилює людей, — це трафік на сайті. Коли сайт стане частиною вашого маркетингового плану, ви почнете залучати більше відвідувачів до свого бізнесу. Усього на хвилину уявіть, що ваш покупець вирушає у подорож. Щоб допомогти йому просунутися від початку до кінця, ваш маркетинговий план повинен легко перевести їх з одного каналу на інший. Без сайту виникає перешкода, і відвідувачу буде складно пройти далі.

Ви станете багатоканальним

Перш ніж ви почнете думати, що ваш клієнт може зрізати свій шлях, ми розповімо вам, що він упустить. Ви можете подумати, що багатоканальність звучить занадто серйозно для сайту малого бізнесу. Але насправді це проста концепція. Багатоканальні компанії пропонують клієнтам зручну та легку подорож на кожному етапі. Купують вони у магазині чи на мобільних пристроях: все легко та просто.

Ви підвищите коефіцієнт утримання

Сайти відмінне місце для клієнтів залишитися і поблукати. Щоб допомогти затримати їх, ви можете додати в дизайн сайту безліч функцій. Ми говоримо про сторінку зі списком бажань, форму підписки на розсилку новин і, можливо, навіть про блог, який пов'язаний з вашим сайтом. Поки ви пропонуєте зручні для користувача послуги, ці варіанти сайту сприятимуть максимальному залученню та утриманню клієнтів. Ось і ще одна причина, навіщо потрібний сайт бізнесу.

7. Ви у справі 24/7

Усім нам потрібно брати вихідні. Але не в Інтернеті — в Інтернеті немає вихідних. Це основна причина, через яку будь-якому власнику бізнесу потрібен сайт. Якщо ми не переконали вас усіма нашими практичними порадами, то, можливо, вас підкупить той факт, що ви зможете займатися бізнесом щодня з мінімальними зусиллями? Ви, як і раніше, спите 8 годин, а всю роботу виконує ваш сайт. Ось чому так багато можна сказати про вашу присутність в Інтернеті:

Ваша клієнтська база є глобальною

Або принаймні могла б бути. Якщо ви хочете пропонувати свої товари або послуги у різних часових поясах, ви можете зробити це за допомогою сайту. Уявіть, що ви знаходитесь в Європі, і хтось із сіднейської ради директорів хоче пройти курс навчання, або покупець у Нью-Йорку хоче придбати ваш товар. Виходити на світовий ринок легко та захоплююче.

Контактна інформація цілодобово

Що робити, якщо хтось прокидається о 3 годині ночі із запитанням до вашої команди? Зачекати до ранку чи зателефонувати? Чи може записати голосове? Все набагато простіше. Замість того, щоб набирати номер, вони можуть перейти на ваш сайт і знайти відповідь, використовувати контактну форму або взяти адресу електронної пошти зі сторінки контактів.

Ви можете фокусуватися на інших завданнях

Ви, мабуть, дуже зайняті. Як власнику бізнесу, вам часто доводиться виконувати безліч різних завдань, і іноді це означає, що ви не взаємодієте з клієнтами протягом дня.

Ось де сайт справді доводить свою цінність. У ті дні, коли ви просто не можете потрапити до офісу чи магазину, ваш сайт може витримати все навантаження.

8. Чому ні? Це ж просто

Мати сайт майже до смішного просто. Не просто сайт: красивий, SEO-оптимізований, що запам'ятовується. Тому, якщо ви замислилися, просто зробіть його. Якщо у вас є великі плани і великий бюджет, у вас є безліч варіантів. Якщо ваші плани скромніші, а бюджет менший, виявляється, що для вас вибір теж великий.

З'ясовується, мені потрібний сайт. Як його зробити?

Чудові новини, ви готові створити сайт! Ми допоможемо вам розпочати створення сайту. Для початку вам знадобиться кілька штук:

  • Доменне ім'я
  • Хостинг сайту
  • Безпека
  • Інтерфейс – дизайн вашого сайту
  • Функціональність e-commerce, якщо ви роздрібний продавець

Якщо вас відштовхує ідея використання іншої компанії, не забувайте, що ви можете використати власне доменне ім'я. Вишенька на торті? Ви можете створити та запустити свій сайт за день.

Публікації з блогу
1